Tanıtım

14 Temmuz 2005 | OTODIZAYN

Fotoğrafı büyütmek için tıklayın

Kioti'den HayrıBol

 

Kore'nin lider tarım makineleri firması Daedong Kioti'nin ürünleri "HayrıBol" markasıyla ülkemizde.

 

Tüm Kioti traktörler 4x4 çekiş sistemine sahip ayrıca kabinli modellerde klimanın yanı sıra buzdolabı dahi standart donanımda bulunuyor.

ÜRETİCİ FİRMA HAKKINDA

Daedong, Kore tarım makineleri endüstrisinin 60 yıldır lider markasıdır. Gelecekte de tarım makinelerinde Dünya'nın lider firması olmayı amaçlamaktadır.

Kioti CK serisi, DK serisi, dizel motorları, biçerdöverleri ve yeni piyasaya sunulan L serisi ile dünya pazarında emin adımlarla ilerlemektedir. Kullandığı üstün teknoloji ve modelleri, kullanım ve servis güvencesi taşırlar.

Daedong Kioti Tarım Makineleri; Amerika, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda, Fransa, İspanya, İngiltere, Hollanda, Finlandiya, Avusturya, Yunanistan, İran ve İtalya gibi ülkelerde en çok tercih edilen tarım makinelerinden birisi olarak tanınmaktadır. Kioti marka traktörler, bütün dünyada en rekabetçi ve en üstün özellikli traktörler olarak bilinen FAPS ve CAM gibi tam otomatik sistemle üretilirler.

Ayrıca ileri bir teknolojiyle, yılda en az 10.000 ünite üretilen "Kioti Combine Biçerdöverler" de biçme kapasitesi ve çalışma verimliliğiyle Türkiye'de devrim yaratacak niteliktedir.

İTHALATÇI FİRMA HAKKINDA

1987 yılında kurulan BCC, temel olarak inşaat ve dış ticaret sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

İnşaat sektöründe Türkiye'nin birçok bölgesinde otel, okul, tatil köyü, toplu konut, hastane inşaatları tamamlanmıştır. Rusya'da çeşitli otel, okul, anaokulu, spor merkezi, hastane, havaalanı, akıllı bina inşaatlarının yanı sıra 2000 adet askeri konutun inşaatı BCC tarafından tamamlanmıştır.

BCC Yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında, müşteri odaklı bir çalışma anlayışıyla uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmakta, deneyimli ve eğitimli insan gücü ve kurumsal kimliğiyle üstlendiği projeleri zamanında ve eksiksiz teslim etme ilkesiyle çalışmaktadır.

2005 yılında ise, BCC temel olarak Şişli'deki 50.000.000 dolarlık öz sermaye yatırımı olan Şişli Park Plaza projesine ve dünyaca ünlü traktör ve tarım makineleri üreticisi Daedong'un KIOTI marka traktörlerinin Türkiye Genel Distribütörlüğü'ne yoğunlaşmıştır.

Türk tarımının ve Türk çiftçisinin sorunlarını iyi bilen BCC, Türk tarımının ve Türk çiftçisinin kalkındırılması ve temel alt yapı sorunlarının giderilmesi konusunda ilk adım olan makinalaşma ve teknolojinin yaygınlaştırılması adına, dünyanın kullanımı en kolay, en sağlam ve en verimli tarım makinası olan Kioti'yi Türkiye'ye getirmiştir.

BCC, etkin ve yaygın bayii ve servis organizasyonuyla kaliteli hizmet ve güvenin simgesi olmayı; tarımda makinalaşma ve teknolojinin yanı sıra Türk tarımının gelişmesi ile ilgili öncü eğitici projelere imza atmayı hedeflemektedir.

Web: www.bcc.com.tr

 


Ana Sayfa | Tüm Dizaynlar | Haftanın Dizaynları | Dizayn Gönder | Tüm Haberler | Forum | Hakkında | Site Haritası | Reklam Verin | e-mail