18 Ekim 2005 Salı

 

 
OTODIZAYN FORUM ve OTODIZAYN KİMLİK
Tasarımı ve altyapısıyla tamamen yenilenen OTODIZAYN FORUM, OTODIZAYN KİMLİK servisimizle entegre edildi. Forum'da kendisiyle ilgili yorum yapılan tasarımcılarımızın KİMLİK'lerinde artık "Yorumlar" link'i bulunuyor. Ayrıca tasarımcılara e-mail sadece FORUM üzerinden gönderilebiliyor. Bu nedenle e-mail bilgilerinin güncellenmesini isteyen KİMLİK sahibi tasarımcıların daha önceden sitemize tasarım gönderdikleri bir mail adresi ile OTODIZAYN FORUM'a kayıt olmaları ve kimlik@otodizayn.com 'a bildirmeleri gerekiyor. Bu arada Forum'da "Chat" ayrıcalığı da sizi bekliyor.
 

ARAMA MOTORU YENİLENDİ!

Yenilenen ve tüm OTODIZAYN.COM sayfalarını sürekli tarayan, böylece aradığınızı mutlaka bulabileceğiniz arama motoru ana sayfamızın sağ üst köşesine taşındı.

 

CHIEF DESIGNER ENGİN OKVURAN CAR SYTLING'TE...

Tasarım duayeni Chief Designer Engin Okvuran yazılarına Car Styling'de devam ediyor. Bu ay itibariyle tasarım derslerine başlayan Okvuran, ilk olarak "Sketch Çizimi"ni hoş esprilerle ve resimlerle anlatıyor. Söz konusu yazıyı Car Styling'in Ekim sayısında bulabilirsiniz.

 

OTODIZAYN.COM üzerinden GREEN CARD başvurusu bu sene ÜCRETSİZ!

Önceki yıllarda 30 YTL'ye varan miktarlarda maliyeti olan, ömür boyu Amerika vizesi olanağı sağlayan GreenCard'a bu sene OTODIZAYN.COM üzerinden ÜCRETSİZ başvurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde yer alan reklamlara tıklayıp formu doldurmak.

 

BİRBİRİNE BENZEYEN OTOMOBİLLER

"Sizce en benzer ikili hangisi?" anketimiz tüm hızıyla devam ediyor...


RAKAMLAR
Toplam Dizayn Sayısı: 1670
Tasarımcı Sayısı: 243

 

 

 

www.otodizayn.com

Altın Örümcek 2005 En İyi Otomobil Sitesi Üçüncülük Ödülü

Altın Örümcek 2003 En İyi Otomotiv Sitesi Jüri Teşvik Ödülü

Peugeot Design Contest Partner

Bu mesajı düzgün göremiyorsanız http://www.otodizayn.com/bulten.htm